Goodyear padangų žymėjimas – ką žymi naujas?

Goodyear padangų žymėjimas. Žinomas visame pasaulyje padangų gamintojas Goodyear, bendradarbiaudamas su ES institucijomis, inicijavo naują padangų ženklinimą, pagal kurį vairuotojams bus žymiai lengviau rasti ne tik jus dominančią informaciją apie padangas internete, bet ir priimti sprendimą, kokias padangas verta įsigyti.

Goodyear padangų žymėjimas

Goodyear padangų žymėjimas

Naujasis padangų ženklinimas 2020/740 nuo senesnio skiriasi tuo, jog žymi 5 klases, pagal skalę nuo A iki E. Pagrindiniai paslaugų efektyvumo matavimo kriterijai yra sukibimas su kelio danga, ypač tai aktualu kuomet yra vertinamos Beepunkt.lt vasarinės padangos siūlomos pigiau. Testuojamas stabdymo greitis ir kelias, kuomet stabdžiai yra spaudžiami iki galo. Tačiau testavimo metu privaloma išlaikyti saugų atstumą. Siekiant sumažinti aplinkos taršą ir CO2 išmetimo kiekį yra vertinamas ir degalų naudojimo efektyvumo kriterijus.

Jis labai priklauso nuo to, kokios klasės vasarines Beepunkt.lt padangas pasirinkote.

Ekonomiškiausias variantas A klasės padangos, kurias galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt.

Pasirinkus aukštesnės klasės kokybiškas padangas, galima sutaupyti ne tik energiją, bet ir degalų sąnaudas, kurios daro tiesioginę įtaką aplinkos taršai. Tai užtikrinti galima pasirenkant padangas vasarai iš Beepunkt.lt internetinės parduotuvės.

Vasarinių padangų triukšmingumas

Prie aplinkos taršos prisideda ir skleidžiamas triukšmas, kuris yra skirstomas  į A, B ir C klases. Triukšmas yra matuojamas decibelais, pagal skalę, jei mažiau nei 71 dB – žemas išorinis triukšmas; daugiau nei 72 dB – aukštas. Taip atrodo, kad kelių decibelų skirtumas nėra toks svarbus, tačiau net 3 dB skirtumas gali lemti tai, kad jūsų automobilis bus dvigubai triukšmingesnis, lyginant su kitos klasės padangų keliamu triukšmu. 

Naudinga pasidomėti:

Siekiama informuoti pirkėjus dėl padangų kokybės

Šiuo naujuoju padangų ženklinimu siekiama skatinti vairuotojus įsigyti kokybiškas padangas, kurios leistų užtikrinti saugesnį vairavimą, mažiau teršti aplinką, taupyti degalus ir vykdyti sąžiningą gamybą, padangų gaminimo pramonėje. Taip pat visos techninės specifikacijos ir pagrindinė gamintojo informacija yra lengvai pasiekiama, nuskaičius QR kodą, esantį ant gaminio etiketės. O apsidrausti nuo nesąžiningų pardavėjų ar galimų padirbinių, padės tai, jog kiekviena padanga, turi jai suteiktą unikalų identifikacinį kodą. Taip pirkėjas, sekdamas naujojo ženklinimo informacija, gali būti tikras, jog įsigijo originalias gamintojo padangas, kurios atitinka visus reikalavimus ir kokybės kriterijus.

Koka.lt