Kam naudojami pastoliai

Kam naudojami pastoliai

Pastoliai yra skirti statybų ar kitų darbų atlikimui pagal pastatų aukščio parametrus. Jei stovint ant žemės galima atlikti darbus tik tam tikrame aukštyje, pastoliai leidžia išspręsti visus klausimus, kurie susiję su darbas aukštyje.

Nors pavasaris šiais metais nėra šiltas ir nelepina mūsų šiluma, pasiruošimo ir kai kurie darbai jau prasidėjo. Jei vieniems darbams trukdo oro sąlygoms, tai išsitraukti iš sandėlių pastolius bei pristatyti juos į objektą jau laikas. Kad dar labiau orui atšilus nebūtų gaištamas laikas.

kam naudojami
Laiptiniai pastoliai

Kokia pastolių poskirtis ir kam naudojami?

Kaip jau minėjome ankščiau, aliuminio pastoliai tarnauja įvairių darbų atlikimu tiek prie pastatų sienų, tiek vidaus darbų atlikimui. Ši aliuminio konstrukcija itin populiari statybų bendrovių tarpe, kurios atlieka įvairius namų statybų bei rekonstrukcijos darbus. Pavyzdžiui, jei namo fasadinė dalis buvo paveikta oro temperatūros kaitos ir tapo neestetiniu, atlikti remonto darbus bei atnaujinti sienas padės pastoliai.

Pastolių lengvumas ir lengvas surinkimas bei išrinkimas leidžia sutaupyti daug laiko. Visą sieną dengiantys pastoliai leidžia statybininkams nenusileidus ant žemės atlikti daug darbų pasirenkant darbų atlikimo aukštį. Tokie techniniai sprendimai pastebimi prie kiekvieno remontuojamo ar renovuojamo namo, ypač prie daugiabučių.

Fasadiniai pastoliai

Pastolių yra įvairių rūšių, kelis juos galima įvardinti. Pavyzdžiui, jei planuojami statybų ar remonto darbai dideliame aukštyje ir mažame plote, tokių darbų atlikimui galėtų tikti mobilūs bokštiniai pastoliai. Šie pastoliai yra skirti darbams itin dideliame aukštyje, pasižymi padidintu saugumu bei tvirtumu. Jei prireikė namo fasado remonto, fasadiniai pastoliai yra tas įrankis, kuri padeda sutaupyti darbinės energijos bei laiko. Laiptiniai pastoliai gelbėja, kai pastatų konstrukcijos yra sudėtingos, todėl į aukštesnį pastolių lygmenį galima palipėti laiptų, ne kopėčių kaip kituose pastolių konstrukcijose, pagalba. Stoginiai pastoliai – jei darbai planuojami stogo remontui ar atnaujinimui.

Stoginiai pastoliai

Didesnės statybų bendrovės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste turi savo asmeninius, bet būna atvejų, kad ir jiems pritrūksta įrankių. Tokiais atvejais dažnai pasinaudojama pastolių nuomos paslaugomis. Tikėtina, kad kiekviename dideliame mieste yra bendrovės, kurios teikia nuomos paslaugas. Bet jei nerandate, dideliuose miestuose įsikūrusios įmonės gali pristatyti pastolius į bet kurį objektą Lietuvoje.

Taigi, statybų sezonas greitai bus paskelbtas atidarytu. Planuokite savo statybų darbus objektuose atsakingai, ruoškite įrankius darbų atlikimui bei pirkite arba nuomokitės pagalbininkus kol nuomos punktai dar turi ką pasiūlyti.

Pastoliai nėra išimti, dažnas gali patvirtinti, kad pačiame sezono įkarštyje, prireikus papildomų pastolių, rasti jų gan sudėtinga. Metas tuo pasirūpinti jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *