Naudinga ir svarbi keltuvų nuoma

Naudinga ir svarbi keltuvų nuoma

Susipažinus su įvairiomis keltuvų rūšimis nesudėtinga bus ir išsirinkti geriausią darbų atlikimui. Vienos įmonės keltuvus perka, dėl darbų įvairumo juos įsigyja kelis skirtingu, o kiti gi yra linkę pataupyti. Nedideles apyvartas turinčios statybų ar pramonės sektoriaus įmonės mato, kad įsigijus keltuvą, toks sprendimas būtų neteisingas ir net nuostolingas.

Pradėkime nuo keltuvų rūšių, kurias žino daugelis, sudėtingesnius darbus atliekantys. Tiems kas dar tik bando išsiaiškinti, kokių gi rūšių keltuvų yra galima paminėti kelis pagrindinius:

  • Įprasti žirkliniai pastoliai, kurių darbinė amplitudė yra vertikali. Ši technika taip pat yra kelių rūšių: savaeigė-motorinė ir ne. Motorinių keltuvų nereikia pristatyti į vietą atskira technika, ja, kaip ir kita transporto priemone galima pasiekti netolimus objektus darbų atlikimui. Ne mobilūs keltuvai yra transportuojami kita technika tempiant priekabos principu. Bet yra keli jų skirtumai, savaeigis žiūrklinis keltuvas gali privažiuoti bet kur, bet jo kaina sąlyginai yra didesnė. Transportuojamas žirklinis keltuvas išnaudoja kitą transporto priemonę susisiekimui, bet yra pigesnis ne tik įsigyjant, bet ir panaudojant juos darbų atlikimui.
  • Alkūniniai keltuvai yra tam tikra rūšis sudėtingų darbų atlikimui nestandartinėse ar sudėtingai prieinamose ar privažiuojamose erdvėse. Jos taip pat gali būti savaeigėmis arba kaip priekabos kabinamos prie kitos transporto priemonės.
  • Teleskopiniai keltuvai padeda išspręsti darbų atlikimo klausimus, kai sudėtingomis sąlygomis darbų erdvėje tenka pasiekti sunkiai prieinamas ar privažiuojamas darbų atlikimo vietas.
  • Krovinių keltuvai, kone dažniausiai naudojamas įrankis prekybos centruose. Kiekviename jų galima pastebėti tiek mechaninių, tiek elektrinių keltuvų. Jų pagalba palengvinamas darbuotojų darbas didesnio svorio prekių transportavimui patalpose ar sandėliuose.

Taip pat skaitykite:

Kam naudojami pastoliai;

Žinant šiuos pagrindinius keltuvus nesudėtingai galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Svarbiausia pasiskaičiuoti biudžetą ir pasverti privalomų atlikti darbų kiekį. Dėl paprasto fasado estetinio vaizdo atnaujinimo, dažymui pirkti keltuvą būtų nuostolinga. Todėl daugelis taip pat galvojančių įmonių vadovų ar fizinių asmenų dažniau pasinaudoja pigia keltuvų nuoma ir galimybę pigiau išspręsti smulkių darbų klausimus.

Naudinga žinoti, kad išnuomotus keltuvus bendrovės gali pristatyti į Jums patogią vietą, o po darbų atlikimo vėl ją pasiimti. Tokie sprendimai dažnai išsprendžia įvairius techninius klausimus dėl darbų, kurie nėra sudėtingi, bet be keltuvų nėra įgyvendinami taip sklandžiai. Todėl išnuomoti keltuvai leidžia sutaupyti ne tik lėšų, bet ir laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *