Užrašų knygutė – rašymo lenta namuose

Užrašų knygutė – rašymo lenta namuose

Didelė juoda rašymo lenta daugeliui primena vaikystę – mokyklos laikais stovėdavome prie jos, atsakinėdavome į klausimus ir spręsdavome uždavinius prieš visą klasę. Vieniems galbūt prisiminimai vis dar kelia šiokį tokį jaudulį, kitiems – pasididžiavimą, tačiau turbūt galima sutarti, kad informacijos pateikimas ant kreidinės lentos – nors ir labai paprastas, bet išties patogus būdas tai daryti.

užrašų

Kiekvienas esame įvairių įvykių ir reikalų sūkuryje – darbas, studijos, sporto užsiėmimai, mėgiamų atlikėjų koncertai ir taip toliau. Daliai šių veiklų net nereikia kalendoriaus – paprastai žinome, kuriomis valandomis keliamės į darbą. Tačiau būna tokių mažų, bet ne ką mažiau svarbių reikalų, kuriuos žūtbūt reikia prisiminti padaryti – pvz. apmokėti sąskaitą, nusipirkti pieno pusryčiams ar pasveikinti močiutę su gimtadieniu (tikėtina, kad socialiniais tinklais ji nesinaudoja, tad šie ir neprimins apie sukaktuves). Vieni naudojamės darbo knygomis tokiems užrašams, kiti įsivedame priminimą į išmanųjį telefoną, o treti užrašome sau ar namišiams žinutę ir paliekame ją matomoje vietoje namuose. Tam puikiai tinka kreidinė rašymo lenta.

Žinoma, niekas namuose nekabina didžiulės mokyklinės lentos (nors išdažyti visą sieną kreidiniais dažais atrodo gundanti galimybė). Namams pasirenkama mažesnių gabaritų lenta, kuri savo stilistika dar ir dera prie bendro interjero. Rašymo lenta gali būti apipavidalinta dailiu mediniu rėmeliu. Gali ir ji pati būti įdomios formos – pavyzdžiui, debesėlio, namelio ar šuns pėdutės!

Tie, kam šiurpą kelia prisiminimai apie juodos spalvos lentą, gali būti ramūs. Kreidinė lenta gali būti dažoma kone bet kokio atspalvio specialiais dažais. Tai gali būti vandenyno mėlyna, šlapio asfalto, sodrių samanų ir daugelis kitų. Tėra dvi sąlygos nusprendžiant, kokia tai bus spalva – ji turi būti paletėje ir ji turėtų būti kaip įmanoma tamsesnė. Kad ir kaip gražiai atrodo vaiskiai geltonas namelis, ant jo bus sunku perskaityti sau paliktas žinutes.

Rašymo lenta gali atlikti ir kitą funkciją – padėti organizuoti namuose tvyrantį raktų chaosą. Tokiu atveju patogu rinktis raktų kabyklą su kreidine lenta. Šuns pavadėliui puikiai tiks ir gyvūnų mylėtojo būste puikiai atrodys kabykla – rašymo lenta Pėdutė.

Kreidinės rašymo lentos – tai ir žaisminga, ir naudinga namų interjero detalė. Kiekvienas tikrai ras, iš ko išsirinkti. Na, o neradus, neverta nusiminti – medžio dirbtuvės būtinai padės įgyvendinti originalią viziją ir pagamins tai, ko ieškote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *